Телефон:

+38(050) 387 52 36

+38(067) 473 88 30

E-mail:
  • Клінкерна плитка

    Stroeher

    У серії ASAR випускається широка лінійка аксесуарів не тільки в традиційному, «флорентійському» форматі, а й у сучасному «Loft» форматі. Серія ASAR – це колекція найкращих зразків у класичній гамі продукції заводу Stroeher.

Термоізоляційні системи панелей із використанням фасадної плитки Stroeher

Фасадна плитка Stroeher легко поєднується зі всіма відомими на ринку системами теплоізоляції.
 
Фасадна плитка - ідеальне рішення для ремонту старих будівель, приватних будинків або багатоповерхових будинків, особливо ефективно з енергозберігаючою системою утеплення.
 
 Чи це класичний, сучасний чи сільський фасад – великий асортимент фасадної плитки фірми Stroeher реалізує будь-які творчі ідеї.
 
В одному з останніх звітів федерального уряду в галузі будівництва було сказано, що протягом 80 років витратна частина на реконструкцію штукатурних фасадів становила 130% вартості нового будівництва. Витрати на ремонт (тільки фарбування фасаду) склали 1120%. Навпаки, витрати на оновлення фасадів, облицьованих плиткою або цеглою склали 30% на оновлення швів і 2% на керамічний матеріал.
 
Система утеплення (німецька абревіатура WDVS) – вже понад 30 років успішно використовується фахівцями для реставрації будівель із оштукатуреним фасадом. Принцип полягає в тому, що один на одного накладаються шари компонентів системи на зовнішню частину стіни з тим, щоб отримати оптимальне утеплення.

 Схема

 

система утіплення                                           
                                       

    

       Багатошарова теплоізоляційна система

1.стара кладка

2.изоляційний матеріал

3.склотканина

4.дюбель

5.штукатурка

6.клей

7.клінкерплитка

 

Якщо стара штукатурка покрилася тріщинами, і Ви хочете надати своєму будинку свіжого вигляду, то Ви повинні подумати про застосування саме теплоізоляційної основи для кладки фасадної плитки.
 
 Теплоізоляційна основа для кладки фасадної плитки кріпиться на фасаді за допомогою дюбелів та клею. При цьому основа має оптимальну несучу потужність для кладки фасадної плитки. Її використання для реставрації та санування старих будівель не вимагає додаткового підведення фундаменту. Зовнішнє облицювання будівлі плиткою на теплоізоляційній основі є також звукоізоляційним шаром для приміщень.

5 переваг теплоізоляційної основи для кладки фасадної плитки:

1.зменшує витрати на опалення не менш як на 80%;
 
2. збільшує температурний комфорт житлового приміщення;
 
3. перешкоджає виникненню грибків на стінах кімнати. В результаті великої різниці між температурою в приміщенні та на вулиці на внутрішніх стінах будівлі конденсується волога, що створює сприятливе середовище для появи грибків.
 
4. підвищує привабливість будівель, виділені на здавання у найм. Будинки, які мають низький рівень попиту з погляду здачі в оренду, після подібної реставрації легше буде реалізувати на ринку оренди.
 
5. знижує вміст вуглекислого газу, що викидається в атмосферу: зі зниження використання електрики всередині приміщення, знижується кількість викидів шкідливих речовин.

 

1. Підготовка поверхні фасаду

-Підготовка основи

   Перед кладкою теплоізоляційної основи необхідно очистити несучу поверхню від пилу і частинок, що обсипаються, і заповнити порожнечі, які бувають на старих оштукатурених поверхнях. Якщо на поверхні, що несе, є залишки колишньої фарби, то немає необхідності видаляти її, оскільки будівельний розчин міцно і міцно зчеплює теплоізоляційну основу для кладки фасадної плитки зі стіною.

Послідовательність монтажу 

Після того, як поверхня, що несе, готова для кладки, починають установку теплоізоляційної основи для кладки фасадної плитки з нижньої частини стіни по периметру. На гладку поверхню блоку теплоізоляційної основи наноситься спеціальний клей з мінеральною крихтою по краях блоку за допомогою звичайної кельми або рівномірно по всій поверхні блоку зубчастим кельмою.

мал.1 Нанесення клею по краях

 

Виходячи з того, що нижня частина стіни, як правило, має більш високий відсоток вмісту вологи, то тепло-і звукоізоляційна основа в нижній частині стіни повинна бути займистою./мал.2/

рис.2 Приклеювання плит по периметру в області цоколя

Поки клей під теплоізоляцією не застиг, блоки не мають відповідної потужності, що несе. Тому раціонально використовувати кутовий профіль, який кріпиться над блоками за допомогою стандартних дюбелів із полімерного матеріалу і бере на себе у разі потреби все наступне навантаження. Крім того, він має край з перфорацією і виступає над цоколем./мал3/.

рис.3 Закріплення кутового профилю над плиткою

 

 

-Тепло-і звукоізоляція поверхні стіни.

Види блоків теплоізоляційної основи для кладки фасадної плитки:
 
1. тонкі пластини з мінерального волокна (20х100 см та 18х120 см), клей на які наноситься по всій поверхні,
 
2. блоки з мінерального волокна, що відповідають DIN 18165 та мають розмір 62,5х80 см. Клей на них наноситься по краях;
 
3. жорстко-пінопластові блоки (DIN 18164, частина 1)
 
     • з пінопласту, що складається з частинок, категорії вогнестійкості В1 та В2,
 
     • з екструдованої піни категорії вогнестійкості В1,
 
     • з екструдованого поліуретану категорії вогнестійкості В2.
 
Дані блоки мають розмір 50х100 см. На такі блоки наноситься клей по краях. Якщо стіна споруди становить 20 м, ці блоки є ідеальним рішенням для теплоізоляції.
 
Застосовуючи блоки з жорсткого пінопласту завтовшки ≥100 мм, над вікнами та дверима необхідно використовувати ізоляційний матеріал, що не займився. При цьому його ширина від усіх боків вікна або двері повинна становити 30 см. Ці 30-сантиметрові смужки потрібно проклеювати по всій поверхні.

-Армування  фасадної поверхні

Отже, на блоках теплоізоляційної основи для кладки фасадної плитки ми зміцнюємо тепер армовану сітку (165 г/м2, ширина петлі 5х5мм) по всій поверхні, використовуючи свіжий будівельний розчин та кельму прямокутної форми.

  Мал.1  Нанесення розчину кельнею             

Мал.2    Укладання армованої сітки зі штапельного скляного волокна

 

Додатково для зміцнення теплоізоляційної основи використовують дюбелі, якщо цього вимагають обставини. Дюбелі вставляють через 2-3 дні після укладання армованої сітки зі штапельного скляного волокна таким чином, щоб їх шапки були втоплені в основу. Після цього ми наносимо другий шар розчину та розгладжуємо поверхню. Готовий армований шар повинен щонайменше один тиждень постояти недоторканим.

                      

мал.3 

Вставка дюбелів на
 
заздалегідь виміряна відстань

                   

                мал.4 

Нанесення та розгладжування
 
другого шару розчину


 

Якщо несуча конструкція бетонна, то встановлення теплоізоляційної основи для кладки фасадної плитки можна починати, не беручи до уваги рекомендації щодо підготовки несучої поверхні.

2.Укладання фасадної плитки на готову основу

Вікна і двері

 

Зазвичай укладання фасадної плитки починається з вікон та дверей. Ватерпасом і олівцем ми розкреслюємо шви і ряд цегли на ребро заввишки в цілу плитку. Клей наносимо ручною лопаткою для шпаклівки на самі плитки, щоб клей не приховав під собою розкреслений олівцем план укладання.
 
Перший ряд плитки укладається на ребро заввишки цілу плитку над віконною рамою, при цьому ряд починається і закінчується швом. При укладанні зверніть увагу на те, що ширина вікна у схилі віконного прорізу менше 3 см.
 
 Спочатку необхідно визначитися, який вид перев'язки підходить для цієї поверхні. Якщо у нас немає бажання заміряти площу поверхні, призначеної для облицювання, то фахівці пропонують Вам використовувати так звану вільну перев'язку плиткової кладки (перев'язування плиткової кладки на чверть плитки). Для цього ділимо стіну на квадрати зі стороною 1 метр і викладаємо ряди в один квадрат, потім в інший і т.д. Якщо площа одного квадратного метра не вміщується рівну кількість плитки, її можна обрізати пилкою. Таким чином, ви викладатимете квадрат за квадратом.

Мистецтво чистих швів

 -Метод шламового затиранняЗаповнення швів слід починати після того, як мине достатньо часу: розчин, на який укладена плитка, повинен повністю просохнути і облицювальна плитка повинна міцно триматися на поверхні. Спосіб затирання швів вибирається залежно від виду плитки. Для плитки з гладкою поверхнею використовують спосіб «шламового затирання». Так як на ринку присутні різні шовні розчини і деякі їх види містять барвні пігменти та штучні добавки, необхідно враховувати завжди рекомендації виробника/постачальника розчинів і попередньо пробувати розчин на невеликій поверхні. Шви, затерті таким способом, мають більшу щільність і міцніше і міцно зчеплюють бічні сторони сусідніх плиток, внаслідок чого стійкіші до дії косих дощів.

 

-Затирання вузьким шпателем для розшивки швів

Шви між плитками з рифленою або рифленою піском поверхнею, а також плитками ручного формування заповнюють за допомогою спеціального ножа для розшивки швів. Для такого способу розшивки використовують суху шовну масу, яку зволожують до стану вологого грунту (також слід враховувати рекомендації виробника/постачальника). Роботи повинні виконуватись лише за хороших погодних умов. При затиранні натискання на ніж має бути середнім за силою та рівномірним. При сильнішому натисканні на швах утворюються темні смуги, що робиться їхньою поверхнею неоднотонною. Залишки затирання, які опинилися на плитці в процесі розшивання, необхідно видалити з поверхні щіточкою, поки затирання ще не засохло.